11 dalykų, kurie daro kiekvieną žmogų šiek tiek laimingesniu

Kartais pradeda atrodyti, kad gyvenimas pilkas ir niekas nebeteikia džiaugsmo. Žmonės ilgainiui pradeda gyventi laukdami penktadienio ir… atostogų. Nes dirbant be laisvadienių ir kokybiško poilsio viskas pasidaro niūriu, nes nuovargis uždeda miglos ir negatyvumo akinius. Kurie neleidžia matyti pozityvumo. Štai kodėl nusprendėme pateikti sąrašą dalykų, kurie teikia džiaugsmą. Ne tik per atostogas ar sulaukus savaitgalio, bet ir kasdien.

1. Jūra

Smėlis tarp pirštų, bangos, skalaujančios krantą, vėjas veliantis plaukus ir kartais verčiantis susigūžti, saulės spinduliai, glostantys pečius… atrodo tokie paprasti dalykai, tačiau nusišypsoti ši gamtos didybė priverčia kiekvieną.

2. Kokybiškas poilsis

Ne veltui sakoma, kad išsimiegojęs žmogus yra laimingas žmogus. Ir jeigu pasitaikė šansas, kai apartamentai prie jūros kainuoja pigiau grybo – palepinkite save. Nors ir vienai dienai. Į darbą grįžti bus lengviau, nes būsite pailsėjęs ir atsigavęs.

3. Šiluma ir sėdėjimas prie laužo

Jei pabėgti iš miesto į pajūrį sudėtinga, keliaukite miškan. Susiburkite su mylimiausiais draugais, susikurkite laužą, išsikepkite zefyriukų ir bulvių žarijose. Laužo ir geriausių draugų šypsenų skleidžiama šiluma leis pamiršti apie visą negatyvumą iš išsklaidys visas nuotaiką gadinančias mintis.

4. Nepažįstamų žmonių šypsenos

Kartais niūriausią dieną praskaidrina tos šypsenos, kurių nesitikėjote. Nusišypsokite Jus praleidžiančiam automobilio vairuotojui ir padėkokite, kad šis jus praleidžia per gatvę. Pamatysite, kitų šypsenos kartais šildo labiau nei karštos kavos puodelis.

5. Keturkojai augintiniai

Kad ir kaip kartais (o gal ir dažnai) erzintų tas nuolatinis kėlimasis 5 ryto vedžioti šunį ar tildyti katę, nusprendusią, kad laikas keltis ir ėsti – tos visada laukiančios akys visada reikš begalinę meilę. Ir nors kartais tai praleidžiame pro akis, augintiniai yra vienas iš tų dalykų, kurie visiems teikia džiaugsmą.

6. Atostogų planavimas

Apartamentai prie jūros gera kaina kartais yra tarsi geras spyris į šikną imtis planuoti atostogas. Nesvarbu, kad šios gal bus dar tik po poros mėnesių. Pats planavimas, kelionės maršruto dėliojimas ir pinigų taupymas nuotykiams yra bene didžiausias džiaugsmo šaltinis.

7. Atostogų nuotraukos

Fotografuokite ir filmuokite kuo daugiau. Nes tai prisiminimai, kuriuos gera atsiminti ir apie kuriuos gera galvoti. O vaizdai ir šilti prisiminimai taip pat gali padėti sužadinti džiugesio ugnelę kažkur giliai viduje.

8. Maistas

Jaučiatės nusivylę viskuo? Išsikepkite pyragą, ar sausainių, ar pasigaminti daržovių troškinio. Kartais tereikia malonių, uoslę ir meilę maistui sužadinančių kvapų, kad pasijustumėte šiek tiek laimingesni ir kupinesni džiaugsmo.

9. SPA procedūros

Ar kūną atpalaiduojantis masažas gali paversti žmogų nelaimingu? Aišku, kad ne! Tad jei ne apartamentai prie jūros, tada SPA pajūryje tikrai leis pagaliau pasijusti vėl gyvam ir kupinam gyvenimo džiaugsmo.

10. Neplanuotos kelionės

Neplanuokite! Tiesiog sėskite į automobilį po darbo penktadienio vakarą ir važiuokite. Ir nesvarbu kur. Į mišką, prie ežero, į močiutės sodybą ar prie upės. Sėskite ir važiuokite ir atsiribokite nuo neigiamų minčių. Gamta – geriausias vaistas.

11. Staigmenos

Jei jos ne Jums, tada organizuokite jas kitam. Jos gali būti ir pačios mažiausios – šokoladukas, paslėptas mylimo žmogaus kišenėje ar pagaminta vakarienė prie žvakių šviesos, ar tiesiog išplauti užsikaupę indai. Maži dalykai kelia dar daugiau džiaugsmo ir moko pamilti gyvenimą iš naujo.