4 mitai apie mikroautobusų nuomą

Organizuojant kelionę su grupe paprastai tenka pasirūpinti visokiausiais dalykais – nuo bendraminčių paieškos iki sprendimo, ką ir kur nuveikti. Visgi kliūčių atsiranda visokių, ir tiesa ta, kad dalį jų prisidarome patys. Kokiu būdu? Tiesiog tikėdami mitais, kuriais apipinta, pavyzdžiui, mikroautobusų nuoma.

 

Mitas Nr. 1. Tai labai brangu

 

Kai kurie tiki, kad išsinuomoti autobusą ar mikroautobusą yra labai brangu. Tačiau tiesa ta, kad tai – kaip tik labai pigi keliavimo alternatyva. Viskas, ko reikia – tai tiesiog turėti pakankamai bendrakeleivių. Tuomet visa suma padalinama po lygiai visiems ir vienodai džiugina visus. Nuoma yra ekonomiškas sprendimas ir dėl to, kad nereikia patiems rūpintis transporto priemonės remontu ar tiesiog priežiūra.

 

Mitas Nr. 2. Tai – nepatogu

 

Labai dažnai klaidingai manoma, kad kažkokios transporto priemonės nuoma yra iš esmės nepatogi – reikia ieškoti, ką rinktis ir kur, ieškoti tinkamos talpos ir panašiai. Tačiau šiandien mikroautobusų nuoma yra kaip niekad paprasta ir patogi. Tereikia žinoti kryptį, preliminarią datą, kelionės tipą (verslo ar pažintinė) ir žmonių skaičių.

 

Ši paslauga patogi ir dėl komforto, užtikrinamo pačioje transporto priemonėje. Pavyzdžiui, šiuolaikiški mikroautobusai yra itin erdvūs, su individualiai valdoma kondicionavimo sistema, netgi nemokamu bevieliu internetu ir didžiule virtualia talpykla, pilna filmų, spaudos leidinių ir muzikos. Tad keliauti – tikrai be galo patogu.

 

Mitas Nr. 3. Visos transporto priemonės yra morališkai pasenusios

 

Tai tiesa tik kai kuriais atvejais. Dalis seno požiūrio įmonių išties nesirūpina nei komfortu, nei saugumu. Visgi kiekviena tiek save, tiek klientus gerbianti nuomos bendrovė atidžiai rūpinasi autobusų parko modernumu. Dėl to siūloma tik šiuolaikiškų, aukščiausius standartus atitinkančių mikroautobusų nuoma.

 

Mitas Nr. 4. Tai domina tik pensininkų draugijas

 

Išties manoma, kad didesnio transporto nuoma domisi tik įvairios įmonės, kolektyvai, draugijos. Be to, tikima, kad taip dažniausiai keliauja vyresniojo amžiaus žmonės. Tiesa ta, kad paslauga domisi vis daugiau jaunų žmonių. Jie mėgaujasi galimybe nevairuoti, visą laiką skirti kelionės įspūdžiams ir sutaupyti.

 

Paprasčiausia ir dažniausia priežastis, dėl kurios atsiranda mitų – tai tiesiog nepakankamas žinių apie nuomą kiekis. Tai stabdo nuo galimybės džiaugtis visais paslaugos privalumais. Tad geriau išvengti dezinformacijos ir džiaugtis galimybe keliauti maksimaliai patogiai.