Dažniausiai užduodami klausimai apie autobusų nuomą

Mikroautobusų nuoma šiandien naudojasi daugelis. Tai patogus būdas gauti transportą konkrečiose situacijose, na, pavyzdžiui, organizuojant šventes ar renginius. Vieniems tai jau tapo įprastas reikalas, tuo tarpu tie, kurie planuoja šią vasarą pirmą kartą išbandyti tokio tipo paslaugas, gali kilti nemažai įvairiausių klausimų. Nusprendėme pateikti dažniausius iš jų ir trumpai atsakyti. Juk daug geriau, kai gali visus atsakymus rasti vienoj vietoje.

1. Kiek kainuoja autobuso nuoma?

Tai dažniausiai priklauso nuo to, kokį autobusą planuojama nuomotis. Tai gali būti nedidelis 8-16 vietų mikriukas arba didelis, apie 50 žmonių talpinantis autobusas. Viskas priklauso nuo poreikių: ar prireiks vairuotojo, kaip ilgai prireiks nuomos paslaugų, taip pat transporto priemonės naujumas. Visada geriausia tiesiog imti, paskambinti ir paklausti. Taip atsakymą gausite greičiausiai.

2. Kaip galima atsiskaityti už paslaugas?

Beveik visi užsiimantys mikroautobusų nuoma suteikia galimybę atsiskaityti dviem dažniausiai naudojamais būdais – grynaisiais arba interneto banko pavedimu. Taip pat – kortele nuomos punkto vietoje.

3. Kokį mikroautobusą pasirinkti?

Organizuojant įmonės renginį siūloma rinktis didesnį autobusą, tačiau dažniausiai viskas priklauso nuo žmonių skaičiaus. Kuo didesnė kompanija, tuo didesnės reikės transporto priemonės. O jei planuojate kelionę su šeima – užteks ir mažesnio – aštuonviečio mikriuko, kuriame tilpsite ir Jūs, ir Jūsų daiktai.

4. Ar galima su nuomotu autobusu keliauti į kitą šalį?

Taip, tokia galimybė suteikiama, tačiau privaloma pateikti visą konkretų kelionės maršrutą, jei kas nors nutiktų. Dažniausiai nuomos paslaugas suteikiančios įmonės paprašys Jūsų pasirašyti nuomos sutartį, tad visus reikalavimus ir rizikas matysite viename popieriaus lape.

5. Kada reikalinga mikroautobusų nuoma?

Poreikis gali būti bet koks – ir vestuvės, ir krikštynos, mergvakaris, bernvakaris, įprastos šeimos atostogos. Tad jei matote, kad paprasto automobilio neužteks ir norite sujungti visus bendrai nuotaikai – nuomotis autobusą – vienas geriausių sprendimų.
Mikroautobusų nuoma pastaruoju metu vis labiau populiarėja. Tad jei abejojate ar verta tik todėl, kad turite begalę neatsakytų klausimų, nebijokite tiesiog imti ir paskambinti. Vasara – kelionių ir švenčių metas, išnaudokite jį protingai.