Dažniausios klaidos planuojant grupinę kelionę

Kelionės planavimas – nemenka užduotis. Tam, kad išvyka būtų ne tik turininga, bet ir sklandi, svarbu pasirūpinti daugybe aspektų. Svarbu ne tik lankytini objektai, bet ir tinkamas transportas. Skaitykite ir sužinokite, kokias klaidas dažniausiai daro planuojantys grupines keliones ir kodėl tokiais atvejais itin praverčia autobusų nuoma Vilniuje, Kaune ar kitame mieste – galite pasirinkti jums patogiausią variantą.

 

Nerezervuojami viešbučiai, kavinės

 

Keliaujant grupėje rekomenduojama iš anksto rezervuoti viešbučius ar kitas apgyvendinimo vietas. Tai galioja ir kavinėms, restoranams, įvairiems lankytiniems objektams. Taip galėsite jaustis ramiai, kad nuvykę į jums reikiamą vietą būsite priimti. Todėl išvykos nesugadins neplanuoti trikdžiai.

 

Neišsirenkamas lyderis

 

Suvaldyti minią žmonių – pakankamai sudėtinga. Todėl ruošiantis grupinei kelionei patariama išsirinkti lyderį (-ius), kurie būtų atsakingi už svarbiausių dalykų koordinavimą. Toks žmogus (-nės) turėtų informuoti kitus apie išvykos planus, perspėti apie pasikeitusias aplinkybes, suvienyti ir tapti tikra komandos siela.

 

Neapgalvojama transporto priemonė

 

Dar viena klaida, kurią daro keliaujantys grupėse, yra netinkamos transporto priemonės pasirinkimas. Tokiais atvejais labai praverčia autobusų nuoma Vilniuje, Kaune ar kitame Lietuvos mieste – nesvarbu. Šia paslauga galima pasinaudoti, kad ir kur bebūtumėte. Internetu itin patogu išsirinkti sau labiausiai tinkančią transporto priemonę. Tam, kad priimti sprendimą būtų paprasčiau, reikėtų įvertinti keliaujančių žmonių skaičių. Nuo jo priklausys, kiek vietų autobuso jums reikės.

 

Nesudaromas tikslus grafikas

 

Siekiant pasirūpinti sklandžia išvyką, patariama iš anksto susidaryti tikslų jos grafiką. Tai gali padėti sutaupyti laiko ir išvengti nereikalingos gaišaties. Žinant, kur ir kada turite vykti, nereikės blaškytis ieškant geriausio varianto. Taigi, sutaupoma ne tik laiko, bet ir nervų. Nepriklausomai nuo kelionės tipo, ji turėtų teikti kuo daugiau malonumo.

 

Nepasiskirstoma atsakomybėmis

 

Nepaisant to, kad keliaujant grupėje lyderis yra labai svarbus, ant jo pečių neturėtų nukristi visa našta. Norint to išvengti, vertėtų pasidalinti atsakomybes. Galbūt tarp vykstančiųjų jau yra turinčių tam tikros patirties? Kodėl gi to neišnaudojus? Juk komandinis darbas ne tik efektyvesnis, bet ir malonesnis.

 

Pasirūpinimas tinkamu transportu (autobusų nuoma Vilniuje, Kaune ar kt.), išankstinės rezervacijos, suvienijantis ir kryptį nurodantis lyderis, apgalvotas kelionės grafikas ir komandinis darbas – aspektai, svarbūs planuojant grupinę išvyką. Taigi, nepamirškite tuo pasirūpinti ir jūs.