Kodėl keliauti vienam?

Vieniems atrodo, kad kelionė su savimi yra ne pasirinkimas. Vis dėlto žmonės šį būdą renkasi ir dėl kitokių priežasčių. Pavyzdžiui, kelionės metu vilioja visiška nepriklausomybė ir galimybė susirasti daugiau draugų. Keliauti vienam nereiškia, kad teks būti vienišam. Pigių skrydžių pasiūlymai vilioja ne tik dėl galimybės keliauti vienam, bet ir kelionės metu sutaupyti pinigų.

Priežastys keliauti vienam:

• Nepriklausomybė. Keliaujant su draugu ar šeimos nariu tenka derinti savo planus su jų. O kas jei vienas keliautojas mėgsta veiklias atostogas, o kitas kaip tik atostogas supranta, kaip laiką sau. Jei pastebėjote, kad kelionės metu sulaukiate daug nesutarimų, galbūt pats metas kažką išbandyti naujo. Vienas keliautojas gali pats nutarti kada, kaip ir kur, todėl nekyla jokių ginčų ar nesutarimų.

• Tai pamoka. Kelionės metu žmogus yra pats už save atsakingas ir nors vieni bijo šio jausmo, vis dėlto tai gali būti puiki galimybė įvertinti save. Pigūs skrydžių pasiūlymai vilioja dėl galimybės keliauti daugiau. Vietoj vienos kelionės galima rinktis porą. Viskas prasideda nuo įprastų dalykų, kaip viešbučio paieškos, maršruto, maisto ir kito. Visa ši atsakomybė krenta vienam keliautojui.

• Biudžetas priklauso nuo Jūsų. Tai vienas iš privalumų, kodėl žmonės renkasi kelionę vieni. Norint neišleisti daug pinigų tai daug paprasčiau, kadangi visko reikia tik po vieną. Vieni žmonės mėgsta išleisti daugiau nei kiti, todėl pasirinkę tokią porą finansiškai dažniausiai daugiau išleidžiama.

• Bendravimas su kitais. Tiek vietiniai žmonės, tiek kiti keliautojai tampa paslaugesni, kai supranta, kad keliaujate vieni. Taip susirandant naujas pažintis galima pamatyti daugiau. Kodėl? Nes kiti žmonės jums galės patarti, ką pamatyti ar net pasikvies daryti tai kartu. Pigūs skrydžių pasiūlymai – vieni iš priežasčių, kodėl reikėtų išbandyti kelionę vieniems.

• Galimybė matyti tiek, kiek norite. Kelionės metu jūs patys galėsite nuspręsti, kurią dieną norėsite pagulėti pliaže, kuria kopti į kalnus. Viskas priklausys nuo jūsų nuotaikos. Tai tinkamas metas analizuoti save, svarstyti, ką galėtumėt pakeisti, kad po kelionės būtų lengviau grįžti į darbą ar kaip pagerinti santykius su artimais.