Kodėl verta keliauti nuomotu autobusu?

Visų taip mėgstamas ir širdį glostantis žodis – atostogos. Ir žinoma, jos asocijuojasi su kelionėmis tiek Lietuvoje, tiek nebūtinai. Šiam apylinkių pažinimui galima rinktis įvairias skirtingas transporto priemones: tai gali būti automobiliai, laivai, keltai, mikroautobusai ir daugelis kitų. Ne paslaptis, kad kai keliaujama didelėmis žmonių grupėmis, autobusų nuoma tampa puikus variantas. Toks kelionės būdas turi daug privalumų, todėl norime su jumis pasidalinti keletu iš jų.

Niekam nereikia vairuoti

 

Autobusas su vairuotoju yra itin patrauklus būdas keliauti ypatingai tiems, kurie nemėgsta vairuoti ir nenori, kad kompanijoje išvis kažkam reikėtų vairuoti ir taip dirbti visos kelionės metu. Lygiai taip pat nei vieno keliautojo nebekamuoja kiti rūpesčiai – maršrutų ieškojimas, bilietų pirkimai ir panašiai. Kadangi autobusą vairuoja patyręs vairuotojas, visi gali atsipalaidavę keliauti į bet kokią netolimą šalį ir stebėti gražius miestų, gamtos vaizdus pro langą. Galėsite nesirūpinti, ar gerai laikotės kelių eismo taisyklių, ar neviršijate greičio bei turėsite nemokamą bevielį internetą, kai nusibos žiūrėti pro langą.

 

Didelis bagažas

 

Autobusų nuoma, kitaip nei kelionės automobiliu, leidžia su savimi turėti kur kas didesnį bagažą, todėl keliaudami galite pasiimti daugiau daiktų, o grįždami iš kelionės, galėsite namo parsivežti daugiau aksesuarų, dovanų, lauktuvių artimiesiems. Verta paminėti, kad pasirinkus kitas transporto priemones, pavyzdžiui, keliavimą skrydžiu lėktuvu, beveik visuomet tenka susimokėti už savo bagažą dar papildomai, nepaisant to, kad mokėjote už kelionės bilietus. Talpus autobuso bagažo skyrius lengvai ir be rūpesčių sutalpins visos kompanijos lagaminus.

 

Patogumas

 

Vėlgi, grįžkime prie lėktuvo – jeigu norite keliauti pigiau, tenka skristi su ekonominio varianto bilietais, o tai reiškia itin mažai vietos kojoms ir asmeninei erdvei. Tai nėra patogu, jeigu jūsų kelionė ilga – dvi ar atris valandas trunkančio skrydžio pakanka, jog pradėtų tirpti kojos. Autobusų nuoma užtikrina, kad turėsite pakankamai vietos visoms savo kūno galūnėms – kojoms, rankoms. Laisvai kojas galėsite ištiesti, o kai pavargsite, autobusai stoja keliose stotelėse. Šių pertraukų metu galite pasimankštinti, pavaikščioti.

 

Kelionės būdą pasirinkite tokį, koks patogiausias jums, tačiau gerai apgalvokite visus autobuso privalumus.