Kokius dviračius rinktis mieste?

Gyvenimas mieste dažniausiai paremtas skubėjimu. Mes lekia, skubame, kartais per tą skubėjimą tik iš 3 karto pataikome raktą į skylutę. Skubame, nes labai norisi sutaupyti laiko, aplenkti kamščius ir išvengti beprasmio stovėjimo. Taip daugelis miestiečių vasaros sezonu pajunta poreikį pailsėti nuo automobilio ir iš garažo ar rūsio traukti dviratį. Patogu, ekologiška ir tikrai jokių kamščių. Tiesa, išsirinkti tinkamą dažnai visai sudėtinga, tad mes šįkart nusprendėme pateikti kelis patarimus.

Elektriniai dviračiai

Turbūt jau pastebėjote, kad mieste vis labiau populiarėja elektriniai paspirtukai. Smagus reikalas, bet labiau tinka tiems, kurie gyvena arti savo darbovietės ir gali džiaugtis patogiais lygiais dviračių takais. Tačiau paspirtukas neturi jokios naudos mūsų kūnui, jau verčiau rinktis elektrinį dviratį. Šiuo galima tiek minti patiems, tiek pailsinti pavargusias kojas, kai minti tampa sudėtinga. Natūralu, kad elektra varomi yra brangesni, tačiau taip pat juos vairuojant yra dag patogiau vežtis daugiau daiktų, keliauti ilgesnius atstumus net ir ne pačiomis lygiausiomis vietomis. Vis dėlto, pasirinkimų yra ir daugiau.

Hibridiniai dviračiai

Hibridai, kaip ir elektriniai dviračiai, mėgstami tų, kurie dviračiu žada naudotis ne tik keliaujat į darbą, bet dar ir linksmai važinėjantis savaitgaliais, ieškant įdomesnių trasų. Lengvesnis, truputį paprastesnis kalnų dviračio variantas masina tuos, kurie dviratį jau prisijaukino ir važinėja juo ne vienus metus. Mieste važinėti kaip taip pat patogu, tačiau labiau rekomenduojama jį rinktis tiems, kurie žada važinėtis ne tik mieste esančiais takais.

Miesto dviračiai

Dar vienas variantas, kurie važinėti nori tik mieste sutvarkytais dviračių takais. Minti į kalnus su šiais miesto dviračiai nepatogu, nešiotis į penktą daugiabučio aukštą taip pat ne pats patogiausias variantas, tačiau jei gyvenate nuosavame name ir dar prie dviračių tako – toks pasirinkimas būtų tiesiog tobulas.

Vis dėlto, viskas priklaus nuo to, kaip ir kur žadate važinėti. Vieniems dviratis reikalingas tik tam, kad būtų galima pasiekti darbą, kitiems tai tampa daugiau nei transporto priemone, bet ir hobiu. Elektriniai dviračiai puikiai tiks dažnai važinėjantiems užmiestyje, hibridiniai ieškantiems naujos laisvalaikio pramogos, o miesto – gyvenantiems pačiame didmiesčio centre.