Kur keliauti kartu su vaikais?

Kelionės daugeliui reiškia nei vienos savaitės atostogas. Tai atradimai, pažintys su naujomis vietomis, netradicinės pramogos, galimybė pamiršti darbus ir skirti laiko patiems artimiausiems. Iki maždaug 30-ies daugeliui labiausiai rūpi kur nukeliauti už pigiausius bilietus. Kur rasti tų bilietų? Kokias kryptis rinktis jau mažiausiai kvaršina galvą. Juk svarbiausia tampa ištrūkti iš Lietuvos nors kelioms dienoms. Tačiau peršokus trisdešimtmetį staiga rūpėti pradeda poilsis su vaikais Lietuvoje. Tad šįkart nusprendėme šiek tiek pagelbėti ir papasakoti, kur keliauti ir ką nuveikti čia pat – mūsų gimtojoje šalyje.

Lietuvos pajūris

Kad ir ką kas besakytų, vis tiek atostogoms Lietuvoje dažniausiai traukiama į pajūrį. Vaikams tai pramoga, ypač tiems, kurie gyvena kitame Lietuvos gale ir apie jūrą nė nesusimąsto. Tai štai, mažiesiems jūra yra kažkoks atradimas. Ir nors Lietuvos pajūris dažniausiai yra užsikimšęs nuo vietinių poilsiautojų, rasti vietos dar pavyksta. Tik štai, kur keliauti ir kokį nakvynės variantą rinktis?

Poilsio namukai ar apartamentai?

Taupantiems geriausias variantas dažnai atrodo tie maži mediniai nameliukai, kuriuos išsinuomoti galima kelioms naktims sumokant iki 100eurų. Tačiau ar variantas tinkamas keliaujant su mažamečiais vaikais? Iš pirmo žvilgsnio, na, gal viskas ir gerai, tačiau keliaujant su mažamečiais komforto reikia daug labiau nei keliaujant dviese su partneriu.

Poilsis su vaikais Lietuvoje reikalauja kantrybės, tačiau sutaupyti ir auti komfortišką, jaukų nakvynės variantą galima nesunkiai. Štai, pavyzdžiui, savaitgaliui įsikuriant apartamentuose. Aišku, skamba prabangiai, bet kartais tai yra daug patogesnis ir netgi pigesnis variantas nei nakvojant tuose mažuose mediniuose nameliuose, pro kurių langus švilpauja vėjas, o dušas – bendro naudojimosi. Tie nameliai, kaip išlikimo stovykla. Su mažamečiais vaikais tai tikrai ne pats geriausias variantas.

Atraskite Palangą iš naujo

Besiruošiantiems poilsiauti pajūryje su vaikais, vienas optimaliausių variantų yra Palanga. Šiandien tai jau nebe toks ir mažas kurortinis miestelis. Čia bus ir kur pavalgyti, ir ką pamatyti, ir paplūdimys yra draugiškesnis. Komforto prideda dar ir tai, kad šalia prireikus visada bus kelios parduotuvės, vaistinės, netgi gydymo įstaiga. Didesnis plotas pasivaikščiojimams, jaukūs parkai ir galimybė pailsėti nuo to nuolatinio turistų ir poilsiautojų srauto renkantis siauresnes gatveles ir mažiau išvaikščiotus miškus.
Palanga – vieta, kuri draugiška vaikams, augintiniams ir visiems, siekiantiems kokybiško, komfortiško ir malonaus poilsio nesitraukiant iš Lietuvos.