Medaus mėnuo: planavimas nuo A iki Z

Vestuvės yra viena iš gražiausių gyvenimo švenčių, tačiau pasiruošimas joms – tikrai nelengvas. Stresas, įtampa, baimės kur nors nespėti, negauti norimos datos ir panašiai – tarsi akmenimis grįstas kelias, kai tu eini su aukštakulniais ir bijai nusitėkšti žemyn. Dar daugiau kantrybės reikalauja medaus mėnesio planavimas. Norisi, kad viskas vyktų tarsi holivudiniuose filmuose, tačiau juose retai kada parodo visą tą planavimo virtuvę. O juk tai yra svarbiausia! Visi mes žmonės – visiems visko būna. Tad šįkart rūpinamės, kad nebūtų neplanuotų kuriozų, o jei bus – mokysimės jais džiaugtis.

Krypties paieškos

Planuojant vestuves labiausiai rūpi svečių sąrašas ir vestuviniai žiedai (juos dažnas įsigyja iš „Fashion Gold“ naujausios kolekcijos). o planuojant medaus mėnesį – kelionės kryptis. Tad jei norite povestuvinę kelionę organizuoti kažkur svetur, o ne kaip kai kurie – Lietuvos pajūryje, pirmiausia reikėtų sugalvoti kryptį. Jei jau žinote vestuvių datą, tada teks ieškoti skrydžių būtent tomis dienomis, kad jos susiderintų. Ir nors gal ir nepavyks susiderinti taip, kad išskristumėte iškart po vestuvių ceremonijos ir pirmoji naktis jau būtų kažkur negyvenamoje saloje ar Paryžiuje, kaip per kokius „Penkiasdešimt atspalvių“, svarbiausia visai ne tai. Svarbiausia, kad kelionė apskritai įvyktų ir Jūs galėtumėte džiaugtis laiku dviese ir tik dviese. Ieškokite krypčių aplink vestuvių datą, o jei dar nežinote jos, tada bandykite susiderinti. Visgi, pirmiausia vertėtų nuspręsti ceremonijos datą, o tik tuomet kelionės.

Draudimas

Apdrausti reikia ne tik sveikatą ar gyvybę. Papildomo draudimo gali pareikalauti ir Jūsų turtas. Na, pavyzdžiui vestuviniai žiedai. Jei manote, kad ramiai prasisuksite be draudimo, tai labai klystate. Juk jei vyksite į kokią salą, nežinia, kas gali nutikti. Be to, Karibai – tai ne Lietuva. Nenorite parsivežti kokio viruso ir susigadinti kelionės? Apsidrauskite.

Lagamino krovimas

Pasiruošimas dar nebaigtas, jeigu lagaminas dulka spintoje ir laukia kol jį ištrauksite. Juk povestuvinei kelionei reikia ne tik bilietų į svečią šalį, bet ir šiek tiek asmeninių daiktų. Kad ir, pavyzdžiui, drabužių Jam ir Jai. Pasirūpinkite jaukia suknele, jei vyksite į šiltus kraštus. Geriau jau keliomis. Ir patogia avalyne. Jei savo vestuvinę kelionę planuojate kokioj nors Islandijoje, analogiškai pasirūpinkite šiltais drabužiais. Na, viskas priklauso nuo to kur keliausite. Taip pat vertėtų pasirūpinti dušo ir higienos priemonėmis, jei reikalinga – apsaugos priemonėmis.

Adios, amigos!

Kai prie kojų stovės sukrautas lagaminas, o rankose laikysite lėktuvo bilietus, prisiklijuokite šypsenas prie veidų, įjunkite gerą nuotaiką ir atsisveikinkite su išlydėti atvykusiais draugais. Atpalaiduokite pečius ir pajuskite, kad visas šis laikas (net jei medaus mėnuo tik savaitė), yra tik Jūsų ir skirtas Jūsų mėgavimuisi vienas kitus.