Perkame naudotą automobilį: tiesa ir mitai

Greitu metu planuojate įsigyti naudotą automobilį? Puiku, tuomet privalote tai paskaityti. Egzistuoja nemažai stereotipų apie naudotų automobilių pirkimą. Na, o mes padėsime jums išsiaiškinti, kurie iš šių teiginių tiesa, o kurie – paprasčiausias mitas.

 

Automobilis remontuotas patikimuose servisuose – privalumas

 

TIESA. Vieni šeimininkai pasitiki savo jėgomis ir patys remontuoja automobilio gedimus, o kiti nieko nesvarstę patiki jo gedimų tvarkymą patyrusiems specialistams. Na, kas be ko, ilgametę patirtį turinčių specialistų atliktas dyzelinių purkštukų remontas Kaune pavyzdžiui čia https://www.salvis.lt/purkstuku-remontas, kur specialistai tuo užsiima 25-erius metus ir remontas jiems yra kasdienybė užtikrina patikimą ir gerai atliktą darbą. To deja, negalime pasakyti apie automobilio savininką, jei šis gedimo remontą atliko pirmą ar galbūt antrą gyvenime.

Automobilio savininkas pasakys visa tiesą apie mašinos būklę

 

MITAS. Žinoma, žmogus žmogui nelygus. Tačiau niekuo negalite būti tikri. Vienas pardavėjas galbūt pardavinėja automobilį, nes paprasčiausiai įsigijo didesnį, jog sutalpintų visą savo gausią šeimą, o kitas – tam jog automobilyje atsirado daugybė gedimų ir labiau apsimoka automobilį parduoti nutylint apie juos, nei imtis tvarkyti.

 

Perkant automobilį patys pasidomėkite jo būkle viešai prieinamose duomenų bazėse, o jei yra galimybė – nuvežkite perkamą mašiną patikrinti į servisą. Jo darbuotojai apžiūrėję pasakys jums, ar transporto priemonė neturi akivaizdžių gedimų. O galbūt padės išsiaiškinti, jog automobilio pardavėjas nuslėpė akivaizdžius gedimus ir transporto priemonei nedelsiant reikia keisti sankabą ar būtinas dyzelinių purkštukų remontas Kaune ar kituose Lietuvos miestuose.

 

Daug šeimininkų – neigiamas ženklas

 

MITAS. Nors iš pradžių gali pasirodyti, jog jei automobiliui vos 5 metai ir šis jau turėjo 3 šeimininkus tikriausiai kažkas blogai su juo, tai kali būti visiška netiesa. Svarbu žiūrėti į automobilio stovį, o ne kiek jis pakeitė šeimininkų per savo eksploatacijos laikotarpį. Šeimininkų kaitą galėjo nulemti paprasčiausiai tai, jog šie mėgsta dažnai atnaujinti turimą automobilį į naujesnį ar iškeitė esamą mašiną į talpesnę dėl šeimos pagausėjimo.

 

Automobilio amžius – svarbiausias kriterijus

 

MITAS. Viskas priklauso nuo to, kaip juo rūpinosi ankstesnis savininkas. Tikėtina, jog ei pastarasis visiškai neskyrė dėmesio automobilio priežiūrai bei nesidomėjo, kur atliekamas ilgametę patirtį turinčių specialistų dyzelinių purkštukų remontas Kaune ar kituose miestuose ir patikėjo remontą savo draugui, turinčiam menką supratimą apie automobilių remontą.

 

Tad netikėkite visais stereotipais vyraujančiais nuo senų laikų ir linkime sėkmingai išsirinkti naująją transporto priemonę.