Sugedusio purkštuko požymiai – kokie jie?

Beveik visuose naujesniuose automobiliuose yra įmontuota pažangi elektroninė degalų įpurškimo sistema, kurioje svarbiausia vaidmenį atlieka degalų purkštukai. Žinoma, visuomet yra tikimybė, jog galbūt gyvenime nesusidursite su tokia problema, nes tai nėra dažniausias automobilio gedimas – tai labai tikėtina, jeigu naudojate purkštukų variklį – tačiau bet kada tokia problema gali iškilti ir purkštukų remontas kaip mat taps aktualus. Pavyzdžiui, www.salvis.lt svetainėje lengvai ir greitai galima susisiekti dėl tokios problemos sprendimo. Kaip žinoti, jog sugedo purkštukai? Pažiūrėkim.

 

Gęstantis variklis

 

Kadangi dėl sugedusių purkštukų jūsų variklis gauna nepakankamą degalų kiekį arba tiesiog netolygų tiekimą, variklis veikia tuščia eiga ir taip variklis veikia labai šiurkščiai, netolygiai ir iškart galima pastebėti, jog tikrai ne taip, kaip veikdavo įprastai. Mažėjant apsukoms, kas šiuo atveju ir nutinka, variklis gali visai užgesti ir jį teks absoliučiai paleisti iš naujo.

 

Vibracija variklyje

 

Taip pat sugedęs purkštukas neįpurkš į cilindrą pakankamai degalų, o tai baigsis uždegimo pertrūkiais – kils problemų didinant automobilio greitį, o paspaudus akseleratoriaus pedalą bus pauzė. Labai svarbu kuo greičio pašalinti šį gedimą, kadangi variklis gali labai greitai perkaisti. Taip pat gali atsirasti ir daugiau problemų. Purkštukų remontas, dėl kurio galite susisiekti www.salvis.lt – kokybiškas, o komanda labai greitai reaguoja į kiekvieną užklausą.

 

Degalų pratekėjimas

 

Jeigu purkštukas yra tikrai sugedęs arba įtrukęs bet kurioje vietoje (tai gali nutikti dėl įvairių pažeidimų, nusidėvėjimo), pro jį tikrai pradės tekėti benzinas – jo pratekėjimus pamatysite išvažiavę iš automobilių stovėjimo aikštelės ir išlipęs iš mašinos. Taip galite patikrinti, ar po automobiliu nėra degalų balos. Jeigu ją pastebite, labai tikėtina, jog jūsų purkštukui kažkas negerai – galbūt jis susidėvėjęs, įtrūkęs, skilęs ar kitaip pasižeidęs.

 

Jeigu išgyvenote nors vieną iš šių situacijų, www.salvis.lt komanda ragina nieko nelaukti ir iškart kreiptis į mechanikos specialistus. Ilgai netvarkoma problema gali sukelti daugiau problemų, todėl laukdami ne tik nesutaupysite pinigų, tačiau galite patirti ir dar daugiau nuostolių. Rūpinkitės savo automobiliu.