Sunkiosios technikos gedimas – ką daryti

Ruduo – derliaus nuėmimo metas, todėl visa sunkioji technika: traktoriai, sunkvežimiai,  kombainai pasirodo kaimų laukuose, aria ir ima visą derlių, užaugintą per vasarą.  Dažniausiai jie be atilsio burzgia nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro bene visą rugsėjį, kol neaplanko šalnos ir pirmieji žiemos krituliai. Ši technika ūkininkų naudojama bene po keliasdešimt metų – nors ir susidėvėjusi, pasenusi, tačiau negendanti ir dar puikiai atliekanti savo nurodytą funkciją. Tačiau, kartais atsitinka taip, kad ir patvariausią sunkiąją techniką užplūsta gedimai: turbinų, variklių ar net purkštukų.  Ką daryti – ar jau laikas seną techniką keisti nauja?

Neskubėkite ir apgalvokite

Nors traktorių, sunkvežimių ir kombainų kaimų vietovėse rudens metu gausu, reikia nepamiršti, kad šios sunkiosios transporto priemonės nėra amžinos – jos genda, dėvisi ir praranda savo pirminę būklę.

  • Nors įmonių, siūlančių pirkti naują darbo techniką gausu – neskubėkite.
  • Pirmiausia pasitarkite su specialistais, ar jūsų gedimai sunkūs, ar lengvai pataisomi.
  • Susidūrus su anksčiau minėtomis problemomis jūsų techniką patikrinti ir sutvarkyti gali pagelbėti ir sunkiosios technikos specialistai.

Sunkiosios technikos specialistų, galinčių išspręsti jums iškilusias problemas Lietuvoje gausu – turbinų gedimų tvarkymas ir variklių remontas Kaune ar Vilniuje yra dažno specialisto kasdienybė.

Svarbu nepamiršti, kad šiuos gedimus galima išspręsti labai greitai, panaudojant tik minimalius finansinius kaštus. Geriau turėti tą patį darbo įrankį ilgesnį laiką, į jį šiek tiek investuoti – bet sėkmingai naudoti toliau.

Pasitarkite su profesionalais

Jei vis dėlto sprendžiate, ar verta seną techniką taisyti – nepasikliaukite vien savo išmintimi. Jums visuomet gali padėti šioje srityje daug metų dirbantys profesionalai. Konsultacija ir apžiūra dažnai nekainuoja daug, tačiau išsprendžia mums visus iškilusius klausimus.

 Pasak sunkiosios technikos specialistų, dažniausiai variklių remontas Kaune, jo rajone ar kituose šalies regionuose ūkininkus domina pavasario laikotarpiu, kai ta pati technika ruošiama ateinančiam sezonui. Nors Vilniuje, Šiauliuose ir kituose miestuose gausu ūkininkų ir aplink juos esančių servisų, tačiau labiausiai varikliu, purkštukų ar turbinų remontu domimasi Kauno mieste.

Sunkiosios technikos profesionalų šiame mieste gausu, todėl jeigu čia ūkininkaujate ir jūs –  tikrai išsirinksite. Jeigu apie variklių remontą Kaune norite sužinoti dar daugiau, spauskite čia: https://www.salvis.lt/servisas

Taigi, ištikus gedimams nereikia skubėti patvariausią techniką keisti nauja – užtenka rasti tinkamą vietą, kurioje galėsite savo sunkiąją techniką patikėti šios srities profesionalams.

Norėdami išvengti papildomų išlaidų perkant naują darbo techniką – pasirūpinkite jos apžiūra. Įvairių purkštukų, turbinų ar variklių remontas Kaune ar kuriame kitame Lietuvos mieste yra atliekamas kruopščiai, todėl nereikėtų dvejoti savo darbo techniką patikėti šios srities profesionalams.