Užeik nemokamai – lankytinos Oslo vietos

Norvegija garsėja geromis gyvenimo sąlygomis, laukine gamta ir aukštomis kainomis. Būtent todėl dažnai atsisakoma keliauti į šį kraštą, tačiau Avia.lt siūlomi pigūs skrydžiai į Oslą gali padėti sutaupyti išlaidoms keliaujant. Jei norvegai laikomi laimingiausiais žmonėmis pasaulyje, gal ta laime galima užsikrėsti ir parsivežti?

Kaip sutaupyti?

  • Apsilankyk Karališkuose Rūmuose

Tiksliau: 13:30 val. vyksta sargybos apsikeitimas, kuris trunka net 40 minučių. Šis įvykis pritraukia daug turistų, kadangi yra išskirtinis savo tradicijomis ir kaip minėta stebėti šį ritualą galima visiškai nemokamai. Akershus tvirtovėje irgi vyksta sargybinių pasikeitimas ir pats įėjimas į tvirtovę nemokamas. Romantiška aplinka sukurs pačius maloniausius prisiminimus.

  • Užsuk į Vigelandsparken skulptūrų parką

Per metus šį objektą aplanko daugiau nei 1 milijonas turistų ir Norvegijos piliečių. Tačiau parkas nėra mieste, o 2 km atstumo už jo. Parke yra 200 skulptūrų, o jas galima pamatyti nuo antradienio iki sekmadienio 12 – 16 val. Pigūs skrydžiai į Oslą leis sutaupyti viešojo transporto maršrutui, todėl nebus būtina eiti iki parko pėsčiam.

  • Nusifotografuok prie Tigro statulos

Tai laikomas labiausiai mėgstamas fotografuoti Oslo miesto objektas. Švenčiant 1000 Gimtadienį, šis miestas 2000 metais nusprendė pasidovanoti tigro formos statulą prie centrinės Oslo traukinių stoties. Net ir neplanuojant aplankyti šio objekto, jis lengvai pasiekiamas. Svarbu, kad jo nepražiopsotumėte, kadangi stotyje gausu skubančių žmonių.

  • Įgyk patirties Norvegijos magijos muziejuje

Muziejus veikia tik sekmadieniais 13 – 16 val., o 14 val. vyksta nemokamas magijos šou. Muziejuje galima rasti platų magų archyvą: nuotraukas, reklamas, programas ir kitą surinktą informaciją. Jei keliaujate su vaikais, nepraleiskite šios progos nustebinti mažuosius. Pigūs skrydžiai į Oslą nevers nerimauti dėl papildomų išlaidų vaikų bilietams, o nemokama veikla leis dar daugiau sutaupyti.

Kur rasti pigių bilietų pasiūlymus?

Nesvarbu kur, aktualu – keliauti? Jei būtent apie tai šiuo metu svajoji internetiniame puslapyje Avia.lt galite rasti aktualiausius pasiūlymus. Pigūs bilietais leis sutaupyti kelionės išlaidoms, o nemokamos lankytinos vietos – pamatyti daugiau.