Vienos dienos kelionė į Kauną. Kuo pasirūpinti?

 

Po Lietuvą keliauti dabar taip pat populiaru, kaip ir po užsienio šalis. Savoje šalyje keliauti netgi lengviau, galima skirti vieną dieną miesto ar kitos lankytinos vietos aplankymui ir grįžti prie darbų. Jeigu nusprendėte vienai dienai važiuoti į Kauną, jums gali padėti patarimai, ką pasiimti į kelionę. Ypač, jeigu važiuojate ne nuosavu automobiliu, o viešuoju transportu, kuris iš tiesų yra labai patogus, nes autobusai į Kauną važiuoja labai dažnai.

 

 Patogus kelioninis krepšys

 

Kelionėje tikrai nenorėsite vis galvoti apie tai, kaip nepatogu nešti visus daiktus. Tai labai priklauso nuo jūsų krepšio. Įsitikinkite, kad turite patogų, neveržiantį, nekrentantį krepšį, kurį galėsite nešioti visą dieną. Kaune yra daugybė lankytinų vietų, tad, norėdami kuo daugiau pamatyti, turėsite nemažai nužingsniuoti.

 

Užkandžiai ir vanduo

 

Nusimato įtempta ir įspūdžių kupina diena, kurios metu pasportuosite daugiau nei savo įprastą dieną. Tai reiškia, kad labiau ir išalksite. Įsidėkite užkandžių, kad galėtumėte juos išsitraukti bet kuriuo metu – nereikės ieškoti parduotuvių ir pirkti. Net jeigu žadate papietauti ar pavakarieniauti kavinėje ar restorane, tikėtina, kad daug vaikščiodami norėsite vis po truputi užkąsti.

 

Smulkūs grynieji

 

Jeigu nusprendėte į kelionę vykti viešuoju transportu, tai jums reikalingi autobusai į Kauną, kuriuose rekomenduojama atsiskaityti smulkiais grynaisiais. Dažnai vairuotojai neturi kaip duoti grąžos, jeigu keleiviai moka didelėmis kupiūromis. Smulkūs grynieji gali praversti ir kitose vietose – muziejuose, parkuose, į kuriuos bilietai nėra brangūs.

 

Akiniai nuo saulės arba skėtis

 

Pasižiūrėkite, kokį orą prognozuoją jūsų kelionės dieną Kaune. Jeigu pranašauja lietų, įsidėkite skėtį, geriausiai kelionei tinka lengvas, nedidelis skėtis, kuris neužima daug vietos kuprinėje. Jeigu prognozėse pranešamas stiprus lietus, pasirūpinkite didesne apsauga ir pasiimkite lietpaltį.

 

Jeigu oras prognozuojamas geras ir saulėtas, nepamirškite pasiimti akinių nuo saulės. Ryški saulė gali akinti ir varginti, todėl jie kelionėje tikrai pravers.

 

Vaistai

 

Net jeigu jaučiatės puikiai, vaistų įsidėti vis tiek rekomenduojama. Nenumatytuose atvejuose labiausiai prireikia vaistų nuo skausmo, virškinimo problemų. Taip pat jums pravers pleistrai. Net ir patogūs batai ilgose kelionėse gali pradėti griaužti, veržti.

 

Autobusai į Kauną važiuoja pakankamai dažnai, todėl kelionės laiką galite pasirinkti sau patogų. Turėdami būtiniausius daiktus ne tik patogiai nuvyksite ir parvyksite, tačiau ir sklandžiai praleisite visą dieną. Na, o jeigu kažką užmiršite, nesibaiminkite, mieste greitai rasite reikiamą parduotuvę.