Žiemiška kelionė su draugais: kaip pasiruošti?

Nors žiema ir šalčiausias metų laikais, tai puiki galimybė keliauti. Būtent šiuo sezonu gamta atsiskleidžia visai kitomis spalvomis – pastarosios išties įspūdingos. Taigi, kodėl gi nesuplanavus smagios išvykos kartu su draugais ar kolegomis? Ką apgalvoti, kad tam pasiruošti būtų kuo paprasčiau?

Tinkama transporto priemonė

 

Keliaujantiems grupėse dažniausiai labai praverčia mikroautobusų nuoma. Tai itin patogus ir ekonomiškai apsimokantis pasirinkimas. Šia paslauga itin paprasta pasinaudoti internetu – tiesiog išsirinkite norimą transporto priemonę. Priklausomai nuo keliaujančių žmonių skaičiaus standartinio automobilio gali nepakakti. Taigi, jei norite, kad vietos užtektų visiems, verta apsvarstyti būtent mikroautobusų nuomą. Reikalui esant galima pasinaudoti ir vairuotojo paslaugomis, todėl kelionės metu nereikės rūpintis vairavimu.

 

Šilta apranga

 

Tam, kad kelionė būtų visapusiškai sėkminga, rekomenduojama pasirūpinti ir tinkama apranga. Prieš renkantis ją, svarbu gerai įvertinti oro temperatūra. Žiemos metu dažniausiai ji būna pakankamai žema, todėl praverčia šiltesni drabužiai ir avalynė. Žinoma, persistengti taip pat nereikėtų – apsirengus pernelyg šiltai, galima suprakaituoti, o tai neleis jaustis komfortiškai. Be to, taip padidėja ir peršalimo tikimybė.

 

Maistingi užkandžiai

 

Ne mažiau nei mikroautobusų nuoma praverčia ir maistingi užkandžiai. Jais mėgautis galima tiek kelyje, tiek gamtoje. Tikrai nebūtina rengti puoštos, paprastas ir lengvai pagaminamas maistas – vienas iš geriausių pasirinkimų. Tai gali būti sumuštiniai, sūrio lazdelės, sausainiai ar kiti užkandžiai. Patariama nepamiršti ir šiltų gėrimų (arbatos, kavos) ir paprasčiausio vandens. Jei planuojate ilgesnę išvyką, verta pasigaminti ir sotesnio maisto, pavyzdžiui, troškinio, sriubos. Jį paprasta laikyti sandariame kelioniniame termose.

 

Linksmi žaidimai

 

Tam, kad kelionė neprailgtų, patariama su savimi pasiimti ir žaidimų. Tai puikus būdas linksmai praleisti laiką. Šiuo atveju itin tinka kortos ar kitos daug vietos neužimančios priemonės. Jei nusprendėte naudotis mikroautobusų nuoma su vairuotoju, kiekvienas galės prisijungti prie smagios veiklos. Taigi, nepraleiskite progos pasimėgauti puikiu laiku su draugais ar kolegomis.

 

Žiema – nuostabus metų laikas. Išnaudokite laisvalaikį prasmingai ir suplanuokite išvyką į gamtą. Tai tinkamas būdas atsipalaiduoti ir pailsėti nuo darbo ar mokslų.